יש המון דברים שיכולים לשנות את החזות של פינות אוכל, תוך כדי הפיכתן למקום יותר ביתי לשם צליחה של ארוחות ביתיות ומקום של בילוי מהנה. לשם השגה של כל זה, כדאי שתצבעו שוב את פינות האוכל בצבעים עליזים, על מנת לתמוך באכילה חיובית, כמו לדוגמה – צבעים בגוונים של צהוב רך, קורל או אפרסק רך, וכיוצא בכך. תבדקו שוב את היציבות ואת הגובה של הכיסאות, ותעשו שימוש במפות שולחן ססגוניות, שיהיו בצבעים שמנוגדים לצבעים ששולטים בפינות האוכל ולחיפויים של הרצפה. כדאי שתסדרו גם את הכיסאות ואת השולחנות של פינות האוכל, בשביל להתאים באופן אישי את העיצוב ששולט בהן, כמו גם לקדם אינטראקציות בין בני המשפחה. תרכשו כיסאות אוכל נוחים ויציבים, שמתהדרים במשענות יד איכותיות. ולסיום, תסדרו את הרהיטים של פינות האוכל לקבוצות קטנות של סועדים, לרבות – שולחן לרק שני בני אדם.

מה באמת מסמלות פינות אוכל?

בהמון בתי אב פינות אוכל הן הרבה יותר ממקום שבו אוכלים, כי הן מסמלות סוג של מרכז חברתי, נוכח העובדה שבהן חברים טובים וקרובי משפחה מתקבצים להנצחה של אירועי חיים חשובים, לקיום שיחה ערה, על כוס קפה מהביל. יש משהו בפינות האוכל שמהווה מקום מתוק של זיכרונות ילדות. הרקע התרבותי או לחלופין ההיסטוריה המשפחתית של בני האדם מסייעים לעצב את כל החוויה מסביב לארוחה, מן המסד ועד הטפחות. תרבות האכילה המשותפת עשויה לגרום לבריות להתחבר לחוויות חיים מקוננות שלהן, ואף להוות בשבילן זכר לתקופות משמחות ומשמעותיות שחוו במהלך החיים שלהם.

מדוע חשוב לרכוש שולחן נפתח לפינות אוכל?

באופן עקרוני, חשוב לרכוש שולחן נפתח בשביל פינות אוכל משום שאפשר לשלוף אותו מכל קצה לשם יצירת עוד מקום. השולחן בנוי באופן מודולרי, מה שמאפשר שבעת התכנסות של חברים טובים או של בני המשפחה אפשר להרחיב אותו כלפי צורך, וליהנות ממקום רב נוסף. קנייה של שולחן שכזה משמעותה לרוב הנאה משולחן לפינות אוכל שעשוי להכיל מספר רב יותר של סועדים בשיא הנוחות, כדי למקס את החלל הפנוי. שולחן נפתח שכזה לפינות האוכל נמצא בשימוש של המון בני אדם כבר עשרות בשנים, בעוד הגרסה המודרנית העכשווית שלו באה לידי ביטוי לא ביותר מדי שינויים בראייה כללית מהשולחנות של פינות האוכל בעבר הרחוק. העיצוב הבסיסי שלהם די פשוט, איתן, וטומן בחובו המון סגולות מן ההיבט של הרבגוניות שיש בו. ולכן הרבה בתי אב במציאות העכשווית בוחרים באופציה הזאת על פני אפשרויות של שולחנות אחרים.

By admin